Résztvevo" Hajónév Befutási ido"
Futott ido" Elért Befut. Össz. Helyezés
Típus 2007.9.2. összesen
pont + pont pont
Simon Tamás Marhajó 8MOD 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Centráf Tamás HT-aspirant 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Gál Szabolcs wind-inspector 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Hock Szabolcs navigator-engineer 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Jerabek György team-organiser 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Semsey Csaba runing.member 5:20 de. 21:20:00
36 1 37 I.
Raisz Dávid Salome Sudár Regatta 6:05 de. 22:05:00
36 0 36 II.
Király András Salome Sudár Regatta 6:05 de. 22:05:00
36 0 36 II.
Csere Dániel Salome Sudár Regatta 6:05 de. 22:05:00
36 0 36 II.
Zászkaliczky Márton Salome Sudár Regatta 6:05 de. 22:05:00
36 0 36 II.
Stéger Csaba Salome Sudár Regatta 6:05 de. 22:05:00
36 0 36 II.
Csorba Gábor Kata B-31 6:35 de. 22:35:00
36 0 36 III.
Máté Orsolya Kata B-31 6:35 de. 22:35:00
36 0 36 III.
Tóth Krisztián Kata B-31 6:35 de. 22:35:00
36 0 36 III.
Molnár Györgyi Kata B-31 6:35 de. 22:35:00
36 0 36 III.
Virágh Szabolcs Kata B-31 6:35 de. 22:35:00
36 0 36 III.
Udvari Tamás Frakk B25 9:15 de. 25:15:00
36 0 36 IV.
Csiby Attila Frakk B25 9:15 de. 25:15:00
36 0 36 IV.
Kiss Bálint Frakk B25 9:15 de. 25:15:00
36 0 36 IV.
Méder Aba Frakk B25 9:15 de. 25:15:00
36 0 36 IV.
Csikor Balázs Kepu 9:45 de. 25:45:00
36 0 36 V.
Egry Csaba Kepu 9:45 de. 25:45:00
36 0 36 V.
Maráczi Gábor Kepu 9:45 de. 25:45:00
36 0 36 V.
Szunyogh Tamás Kepu 9:45 de. 25:45:00
36 0 36 V.
Kócza Gábor Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Enev Márta Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Kuszák Magdolna Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Nagy Andrea Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Petrik Mónika Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Rabb Timea Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Tímár Sándor Tyrannos 9:46 de. 25:46:00
36 0 36 VI.
Mindszenti-Varga EndreNelly B-21 10:00 de. 26:00:00
36 0 36 VII.
Bartykowszki Gábor Nelly B-21 10:00 de. 26:00:00
36 0 36 VII.
Nelly B-21 10:00 de. 26:00:00
36 0 36 VII.
Benyovszky Gábor Huzat B-21 11:15 de. 27:15:00
36 0 36 VIII.
Róma András Huzat B-21 11:15 de. 27:15:00
36 0 36 VIII.
Kiss Dénes Huzat B-21 11:15 de. 27:15:00
36 0 36 VIII.
Koltai Jeno" Huzat B-21 11:15 de. 27:15:00
36 0 36 VIII.
Udvari Péter Moby Dick 4:20 de. 20:20:00
33 2 35 IX.
Kádár Miklós Moby Dick 4:20 de. 20:20:00
33 2 35 IX.
Patkó Tibor Moby Dick 4:20 de. 20:20:00
33 2 35 IX.
Erdész István Hurka Rebel 10:35 de. 26:35:00
33 0 33 X.
András Krisztina Hurka Rebel 10:35 de. 26:35:00
33 0 33 X.
Hewert Adrienne Hurka Rebel 10:35 de. 26:35:00
33 0 33 X.
Szakács József Hurka Rebel 10:35 de. 26:35:00
33 0 33 X.
Imre Gábor Dr. Borissza 2:27 du. 30:27:00
32 0 32 XI.
Bálint András Dr. Dr. Borissza 2:27 du. 30:27:00
32 0 32 XI.
Gergely István Dr. Borissza 2:27 du.
30:27:00 32 0 32 XI.
Kovács Szilvia Dr. Borissza 2:27 du.
30:27:00 32 0 32 XI.
Nyitrai Attila Mystic B-25 3:17 du. 31:17:00
32 0 32 XII.
Benko" Zsolt Mystic B-25 3:17 du. 31:17:00
32 0 32 XII.
Antal Ferenc Mystic B-25 3:17 du. 31:17:00
32 0 32 XII.
Gyulai Zsolt Mystic B-25 3:17 du. 31:17:00
32 0 32 XII.
Dózsa Tibor Mystic B-25 3:17 du. 31:17:00
32 0 32 XII.
Varanka János Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Németh Gábor Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Vida Gábor Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Ozora Annamária Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Jánosi Edina Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Abonyi Tamás Dr. Szomjas 6:00 du. 34:00:00
32 0 32 XIII.
Vecseri István Pöpös CNSO 4:40 du. 32:40:00
30 0 30 XIV.
Amberger Árpád Pöpös CNSO 4:40 du. 32:40:00
30 0 30 XIV.
Neumann Ákos Pöpös CNSO 4:40 du. 32:40:00
30 0 30 XIV.
Dr. Sánta Imre Lazirisz 6:55 de. 22:55:00
27 0 27 XV.
Dr. Sánta Imréné Lazirisz 6:55 de. 22:55:00
27 0 27 XV.
Lazirisz 6:55 de. 22:55:00
27 0 27 XV.
Torpis Zsolt H11407-11 B18 6:10 de. 22:10:00
22 0 22 XVI.
Pálvölgyi Róbert H11407-11 B18 6:10 de. 22:10:00
22 0 22 XVI.
Gillich Péter H11407-11 B18 6:10 de. 22:10:00
22 0 22 XVI.
Koppány Csaba H11407-11 B18 6:10 de. 22:10:00
22 0 22 XVI.
Szűcs Tibor Abbé Dufour-27 9:01 de. 25:01:00
18 0 18 XVII.
Bo"czén Tamás Abbé Dufour-27 9:01 de. 25:01:00
18 0 18 XVII.
Füle Gyo"zo" Abbé Dufour-27 9:01 de. 25:01:00
18 0 18 XVII.
Mácska László Abbé Dufour-27 9:01 de. 25:01:00
18 0 18 XVII.
Szu"cs Tibor Abbé Dufour-27 9:01 de. 25:01:00
18 0 18 XVII.
Halász Zsolt Excalibur Sudár Regat 2:55 de. 18:55:00
12 3 15 XVIII.
Gottl Balázs Excalibur Sudár Regat 2:55 de. 18:55:00
12 3 15 XVIII.
Kiss János Excalibur Sudár Regat 2:55 de. 18:55:00
12 3 15 XVIII.
Turcsán Erik Excalibur Sudár Regat 2:55 de. 18:55:00
12 3 15 XVIII.
Tóth István H24976-10 Danboot-23 2:55 du. 30:55:00
15 0 15 XIX.
Györke Éva H24976-10 Danboot-23 2:55 du. 30:55:00
15 0 15 XIX.
Simon Zoltán H24976-10 Danboot-23 2:55 du. 30:55:00
15 0 15 XIX.
Szekerka István 68 5:59 du. 33:59:00
15 0 15 XX.
68 5:59 du. 33:59:00
15 0 15 XX.
Dr. Barna Péter Jakab 2007.9.1 23:45 15:45:00
9 4 13 XXI.
Weisz Balázs Jakab 2007.9.1 23:45 15:45:00
9 4 13 XXI.
Horváth Ádám Gina (Scholtz-22) 1:03 du. 29:03:00
12 0 12 XXII.
Luchterhand János Gina (Scholtz-22) 1:03 du. 29:03:00
12 0 12 XXII.
Ferencz László Gina (Scholtz-22) 1:03 du. 29:03:00
12 0 12 XXII.
Mészáros György MSTSZ versenybíró
Challange-9 végeredmény 2007. szeptember 01-02.
A látogatók
száma, az indulás (2007. január 1.-e) óta:
Az utolsó
frissítés időpontja:
Az oldal elhelyezése
a net-en:
Vissza a kályhához
web designer: Benyovszky Gábor
informácó telefon/SMS: +36-30-9545-740
email: gbenyov@t-email.hu
Available resolutions: 640x480, 800x600, 1024x768
and highest pixel, and 8, 16, 24 and highest color bits.
These pages tested by: Netscape Browser, Windows
Explorer and Symbian (mobile-phone) softwares.